Keisti dizainą

2016 m.

Edukacinio konkurso „Olympis 2016″ nugalėtojai:
I laipsnio diplomas:

Majus Bazevičius (2 kl.) anglų kalba, matematika, pas.paž. Dovydas Ripkauskas (2 kl.) anglų kalba Dominyka Šateikytė (2 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba, pas.paž. Bernardas Pauželis (2 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba, pas.paž. Laura Variakojytė (2 kl.) anglų kalba Jonas Viskontas (2 kl.) anglų kalba
Metilė Teresiūtė (2 kl.) lietuvių kalba, pas.paž.
Neda Matonytė (2 kl.) pas.paž.
Matas Ostrauskas (2 kl.) pas.p.
Emilis Cybulskij (2 kl.) pas.paž.
Gabrielė Oreniūtė (2 kl.) pas.paž.
Elzė Nagytė (3 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba
Elijus S. Mininger (3 kl.) anglų kalba
Angela Skaizgirytė (3 kl.) anglų kalba
Viltė Juodytė (3 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba
Ema Dagytė (3 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba
Aistė Dargytė (3 kl.) anglų kalba
Jonė Šveikauskaitė (3 kl.) lietuvių kalba, matematika, pas.paž.
Gabrielius Kerpiškis (3 kl.) lietuvių kalba, matematika, pas.paž.
Vilius Stonys (3 kl.) lietuvių kalba, matematika, pas.paž.
Agota Viršilaitė (3 kl.) lietuvių kalba, matematika
Liepa Oginskaitė (3 kl.) lietuvių kalba
Arnas Bastys (3 kl.) lietuvių kalba, matematika, pas.paž.
Rebekah Rose Harder (3 kl.) matematika
Darja Kolesnikova (4 kl.) anglų kalba
Vidmantas Butkus (4 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba
Adomas Gaudiešius (4 kl.) anglų kalba
Benas Deščeras (4 kl.) anglų kalba, pas.paž.
Šarūnė Bylaitytė (4 kl.) anglų kalba, pas.paž.
Mintautas Šatas (4 kl.) anglų kalba, pas.paž.
Ieva Stonytė (4 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba, pas.paž.
Leonardas Kulikauskas (4 kl.) anglų kalba, inf. technologijos, pas.paž.
Švitrė Bylaitytė (4 kl.) anglų kalba
Eigardas Komža (4 kl.) lietuvių kalba, pas.paž.
Danelija Mikuckytė (5 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba, biologija
Armandas Motiejauskas (5 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba, biologija, istorija
Danyla Jaroš (5 kl.) lietuvių kalba, biologija
Eglė Giniotytė (5 kl.) biologija
Augustas Brazdeikis (6 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba, matematika, inf. technologijos, biologija, geografija
Roberta Rimkevičiūtė (6 kl.) anglų kalba
Monika Šiškevičiūtė (6 kl.) lietuvių kalba, geografija, istorija
Eva Norkevičiūtė (6 kl.) geografija

II laipsnio diplomas:

Matas Ostrauskas (2 kl.) lietuvių kalba
Izabelė Masaitė (2 kl.) lietuvių kalba
Gabrielė Oreniūtė (2 kl.) lietuvių kalba
Neda Matonytė (2 kl.) lietuvių kalba
Laura Variakojytė (2 kl.) lietuvių kalba
Jonas Viskontas (2 kl.) matematika
Bernardas Pauželis (2 kl.) matematika, inf. technologijos
Majus Bazevičius (2 kl.) inf. technologijos
Metilė Teresiūtė (2 kl.) inf. technologijos
Agota Viršilaitė (3 kl.) anglų kalba, pas.paž.
Gabrielius Kerpiškis (3 kl.) anglų kalba
Izabelė Orlaitė (3 kl.) lietuvių kalba
Ignas Truš (3 kl.) lietuvių kalba, matematika, pas.paž.
Natas Plotnikovas (3 kl.) lietuvių kalba
Alan Sitnikov (3 kl.) lietuvių kalba
Vilius Pažemeckas (3 kl.) lietuvių kalba
Edvardas Funka (3 kl.) lietuvių kalba
Aistė Dargytė (3 kl.) matematika
Liepa Oginskaitė (3 kl.) matematika
Elzė Nagytė (3 kl.) matematika, pas.paž.
Ema Dagytė (3 kl.) matematika, pas.paž.
Vilius Pažemeckas (3 kl.) pas.paž.
Izabelė Orlaitė (3 kl.) pas.paž.
Nojus Mažūnavičius (3 kl.) pas.paž.
Benas Deščeras (4 kl.) lietuvių kalba
Darja Kolesnikova (4 kl.) lietuvių kalba
Leonardas Kulikauskas (4 kl.) lietuvių kalba
Mintautas Šatas (4 kl.) matematika
Eigardas Komža (4 kl.) matematika
Ieva Stonytė (4 kl.) inf. technologijos
Adomas Gaudiešius (4 kl.) inf. technologijos
Urtė Stalaučinskytė (4 kl.) pas.paž.
Švitrė Bylaitytė (4 kl.) pas.paž.
Danyla Jaroš (5 kl.) anglų kalba, istorija
Martynas Damulis (5 kl.) anglų kalba, lietuvių kalba
Armandas Motiejauskas (5 kl.) matematika
Mantvydas Gedrimas (6 kl.) lietuvių kalba, geografija
Martyna Gedrimaitė (6 kl.) lietuvių kalba, biologija
Eva Norkevičiūtė (6 kl.) lietuvių kalba, matematika, biologija
Roberta Rimkevičiūtė (6 kl.) lietuvių kalba
Augustas Brazdeikis (6 kl.) istorija
Monika Šiškevičiūtė (6 kl.) biologija