Konkursas ,,Think Smart, Create Green“

Konkursas ,,Think Smart, Create Green“
2023 Gegužės 17d.

Konkursas ,,Think Smart, Create Green“, organizuojamas Europos aljanso EU-CONEXUS, vėl subūrė mūsų mokyklos ugdytinius ekoidėjų kūrimui. 12-14 amžiaus kategorijoje besivaržiusi 6-tos klasės mokinių komanda
„Smart builders“ (Adomas Bakutis, Jonas Sutkus, Lukas Vaičiulis ir Šarūnas Šiurkus; mok. K. Kesylė) sukūrė tvarios ir išmanios mokyklos 3D modelį. 14-16 metų kategorijoje mūsų 8-tos klasės mokinių komanda (Smiltė Šiurkutė, Majus Bazevičius, Jonas Kubilius, Emilis Cybulskij;mok. S. Medingienė)  pateikė vizualizacijas, kaip pagal tvarumo, ekologiškumo principus gali būti transformuotas Klaipėdos pajūris. Projektą mokiniai pavadino „Žalieji kupolai". Abi mūsų mokyklos komandos pateko į nacionalinio etapo finalą ir puikiai pasirodė. 6-tos klasės mokinių komanda už vaizdo pritaikymą prie aplinkos gavo specialių prizą – ekskursiją po SBA baldų gamyklą, kurį įsteigė įmonė ,,Inno Line“. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo moksleiviais.

 

 

 

‹ Grįžti i naujienas