PADĖKOS šventė „Angelų takais“
Jau tradicine tapusi PADĖKOS šventė „Angelų takais“ ir vėl subūrė visą mokyklos bendruomenę – nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Renginys buvo skirtas tiems, kurie savo darbu, atkaklumu ir talentu garsina mokyklą: konkursuose, olimpiadose, įvairiose veiklose tapo laureatais. Smagu, kad ši šventė - ne tik apdovanojimų įteikimai. Susirinkusius džiugino dainavusių, šokusių, eiles skaičiusių mokinių pasirodymai – visa tai sukūrė ypatingą atmosferą, kuri kiekvienam priminė, kokia stipri, talentinga ir graži yra mūsų bendruomenė.
Didžiuojamės savo mokiniais – jų pasiekimais, augimu ir gebėjimu skleisti šviesą bei kurti grožį.
Dėkojame mokytojams, kurie kasdien palaiko ir kantriai lydi šiuo keliu.
Ačiū visiems, kurie buvo kartu - tokios akimirkos kuria mokyklos dvasią!
Dalijamės šventės akimirkomis.



