Su Mokslo metų pradžia sveikina mokyklos mokinių prezidentė ir tėvų bendruomenės atstovė.

Su Mokslo metų pradžia sveikina mokyklos mokinių prezidentė ir tėvų bendruomenės atstovė.
2020 Rugsėjo 2d.

 

Rugsėjo 1-oji

 

Baigėsi mūsų maloni vasara. Manyčiau, kad šį kartą labai greit prabėgo tas laikas ir dėl situacijos, kuri apima visą mūsų pasaulį. Tikrai buvo truputį sunkiau mėgautis šiltu oru. Bet ... atėjo ruduo ir laikas grįžti prie mokslų. Šiais metais mokysimės kitaip, tad linkiu kantrybės ir mokiniams, ir mokytojams. Taip pat norėčiau padėkoti mokytojams už visas pastangas, kurias skyrėte, kad mums būtų lengviau mokytis. Ypač per karantiną, kai sunkiai sėdėjome prie kompiuterių, mokytojams padedant tikrai buvo geriau, linksmiau ir maloniau jaustis. Mokiniams linkiu, ir toliau žengti į ateitį drąsiai ir su meile savyje, kad tai būtų dar viena nauja pradžia, kadangi keliaujame į naujas ir vyresnes klases.

Linkiu visiems gerų mokslo metų ir malonios rugsėjo 1-osios šventės.

 

Mokyklos prezidentė Viltė Juodytė

 

 

 

 

 

 

 

Laba diena,

Mielieji, šiandien rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena, pripildyta jaunatviško šurmulio, naujų svajonių ir vilčių.  Noriu pasveikinti visus čia susirinkusius ir pasidžiaugti, kad draugus ir mylimus mokytojus galite vėl apkabinti ir matyti, bendrauti gyvai, ne vien kompiuterio ekrane.

Linkiu Jums geresnių metų nei bet kada anksčiau, dar daugiau įgyti žinių, sukurti nuostabiausių darbų ir projektų, išlaisvinti savo fantaziją. Nebijokite ieškoti savo kelio.

Ši mokykla nepaprasta ir ypatinga savo nedideliu mokinių skaičiumi, todėl galite jaustis laisvi ir kūrybingi, tarsi namuose, tai nesivaržykite ir išskleiskite savo gabumus, būkite atviri naujovėms, parodykite viską, ką mokate geriausiai, nustebinkite tėvus, mokytojus ir patys save. Linkiu, kad kasdiena galėtumėte kartoti, kad būtent ši diena yra pati nuostabiausia diena Jūsų gyvenime.

Noriu padėkoti mokytojams už didelį atsidavimą savo profesijai ir mūsų vaikams, už meilę jiems ir pagalbą, už įdomias ir kūrybingai perteiktas žinias. Ačiū kad Jūs nuolat randate savyje fantazijos ir išradingumo sukuriant naujų ir įdomesnių  užduočių, kurių pagalba mūsų vaikai dar labiau tobulėja ir atranda savo talentus.

Ačiū ir pačių sėkmingiausių naujų mokslo metų.

 

 

 

‹ Grįžti i naujienas