Svečiai iš VDU Švietimo akademijos

Svečiai iš VDU Švietimo akademijos
2023 Gegužės 29d.

Mūsų mokyklą aplankė didelis būrys studentų iš VDU Švietimo akademijos. Šie studentai – būsimi pradinio ugdymo mokytojai, kurie pasirinko ir papildomą studijų programą, t. y. sieks mokyti vaikus pagal Tarptautinio bakalaureato pradinio ugdymo programą. Vizito tikslas – aplankyti mūsų mokyklą, kuri vienintelė Lietuvoje vykdo Tarptautinio bakalaureato programą dviem kalbomis – lietuvių ir anglų. Viešnagės metu studentai ne tik susipažino su mūsų mokyklos vizija, misija ir strategija, bet ir patys aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose. B8simi mokytojai pasidžiaugė, kad turėjo galimybę apsilankyti šiuolaikinėje ir humanistines vertybes puoselėjančioje ugdymo įstaigoje. Tikimės ir tolimesnio bendradarbiavimo.

‹ Grįžti i naujienas