„Erasmus+“ programa VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinėje mokykloje

Praėjusią savaitę (gegužės 18–22 d.) pagal „Erasmus+“ programą VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinėje mokykloje svečiavosi penkių moksleivių grupė ir juos lydinti mokytoja Silke Wolter iš Obermayr mokyklos Vokietijoje. Šiame tarptautiniame projekte, pavadinimu „Environmental Citizenship“, mūsų įstaigą atstovavo ir svečius visą savaitę lydėjo gimnazistai Arenas (IIG), Kirill (IIG), Olivija (IG), Jekaterina (IG), Rusnė (IG) ir Monika (IG).
Bendradarbiaujant su užsienio partneriais buvo vykdomos kompleksinės integruoto ugdymo ir kultūrinės veiklos. Mokomojo vizito metu mokiniai gilinosi į ekologinio pilietiškumo bei demokratijos temas: biologijos, matematikos ir IT pamokose atliko praktinius tyrimus analizuodami kerpių paplitimo plotus, o užsienio kalbų užsiėmimuose lavino kritinį mąstymą bei argumentavimo įgūdžius akademiniuose debatuose. Praktiniai užsiėmimai buvo perkelti ir į kitas erdves – Kuršių nerijos nacionaliniame parke moksleiviai analizavo UNESCO saugomų teritorijų ekologiją bei darniojo turizmo iššūkius, o Smiltynės ir Girulių kariniuose įtvirtinimuose bei Klaipėdos pilies muziejuje tyrinėjo istorinio bei jūrinio paveldo transformaciją. Aplinkosauginio sąmoningumo ugdymas taip pat sėkmingai integruotas su tvariosios kūrybos dirbtuvėmis bei specializuota paskaita apie atliekų tvarkymo sistemą Lietuvoje.
#ErasmusPlus #EnvironmentalCitizenship #UniversaVia #TarptautiniaiProjektai #IntegruotasUgdymas #EkologinisSąmoningumas



