Kaip galime tausoti gamtos išteklius ir kodėl tai svarbu mūsų planetos ateičiai? Tai aiškinosi pirmos klasės mokiniai.

Kaip galime tausoti gamtos išteklius ir kodėl tai svarbu mūsų planetos ateičiai? Tai aiškinosi pirmos klasės mokiniai.
2026 Birželio 10d. 1 klasė

Apsilankę įmonėje „Klaipėdos vandenys“ jie sužinojo, iš kur atkeliauja geriamasis vanduo ir kodėl svarbu jį taupyti. Išsiaiškino, kad šis gamtos išteklis  yra ribotas ir kiekvienas savo kasdieniais pasirinkimais gali prisidėti prie jo saugojimo.

Nuvykę į Vaclovo Into akmenų muziejų Mosėdyje mokiniai susipažino su akmenų įvairove ir iš akmenukų vėrė apyrankes. Pirmokai parengė patarimus, kaip tausoti Žemės išteklius ir rūpintis mūsų planeta.

Šios temos nagrinėjimas padėjo vaikams geriau suprasti žmogaus ir gamtos ryšį, ugdė atsakomybę už savo veiksmus bei skatino suvokti, kad net maži kasdieniai pasirinkimai gali prisidėti prie gamtos išteklių išsaugojimo ateities kartoms.

 

‹ Grįžti i tinklaraštį