Pamoka gamtoje – geriausia klasė po atviru dangumi!

Pamoka gamtoje – geriausia klasė po atviru dangumi!
2026 Birželio 1d. Pagrindinis ugdymas

Birželio 1 d. 5 klasės mokiniai gamtos pamoką iškeitė į gamtos pažinimo edukacijoje miške, kurią finansavo Klaipėdos miesto savivaldybė. Edukaciją vedė „Paslaugos gamtai“ gamtos edukatorius Domas.

Mokiniai mokėsi orientuotis gamtoje, pažino pasaulio kryptis ir sužinojo, kaip jas nustatyti naudojantis gamtos ženklais. Taip pat vaikai turėjo galimybę paragauti skruzdėlių. Edukatorius paaiškino, kad skruzdėlės išskiria skruzdžių rūgštį, todėl yra rūgštaus skonio, o suvalgius nedidelį jų kiekį apsinuodijimo tikimybė yra labai maža.

Dėkojame Klaipėdos miesto savivaldybei už suteiktą galimybę mokytis gamtoje, o edukatoriui Domui – už įdomią ir įtraukiančią pamoką!

‹ Grįžti i tinklaraštį