TB tema ,,Kaip mes išreiškiame save“

TB tema ,,Kaip mes išreiškiame save“
2024 Vasario 2d. 4 klasė

Nagrinėdami TB temą ,,Kaip mes išreiškiame save“, muzikos pamokų metu, ketvirtokai tyrinėjo įvairius muzikos komponavimo ir užrašymo būdus. Mokiniai išsiaiškino, kad muzikos kūrinius galima užrašyti ne tik natomis, bet ir įvairiais ženklais, linijomis, simboliais. Norėdami praktiškai išbandyti grafinę muzikos raišką, ketvirtokai trumpam tapo kompozitoriais, sukūrė išraiškingus kūrinėlius. Muzikos vyksmą užfiksavo spalvingose partitūrose, naudojo įvairius sutartinius ženklus ir simbolius, kūrinio idėjai bei muzikos nuotaikai perteikti.

Mokiniai darniai ir kūrybingai dirbo grupėse. Kurdami kompozicijas, ketvirtokai lavino meninius gebėjimus, vaizduotę, muzikinių struktūrų pojūtį, išbandė įvairias garsinės raiškos galimybes. Kiekviena grupė pristatė ir atliko kūrinius klasės draugams, kurie tapo ne tik atidžiais klausytojais, bet ir kompetentingais vertintojais.

Kūriniams buvo pasirinkta žiemos tematika, kuri puikiai siejosi su ketvirtokų atlikta dailės pamokos užduotimi ,,Nufotografuok įdomiausią žiemos vaizdą“. Savo fotografijas mokiniai išradingai pritaikė šiame kūrybiniame darbe.

‹ Grįžti i tinklaraštį