TB tema “Kaip mes organizuojame savo gyvenimą”.

TB tema “Kaip mes organizuojame savo gyvenimą”.
2023 Balandžio 17d. 3 klasė

Nagrinėdami TB temą anglų k. pamokoje “Kaip mes organizuojame savo gyvenimą” (How we organize ourselves), trečios klasės moksleiviai sugalvojo sukurti projektus, pavadintus “Mano svajonių mokykla”. Trečiokai brandino idėjas, ką mokykloje reiktų tobulinti, kad baigus ją, visuomenė taptų tobulesnė, mokytesnė, humaniškesnė.

Emilija nusprendė, kad mokyklos uniformos turėtų būti mėlynos, nes, pasak jos, mėlyna spalva neįtikėtinai gerai skatina kūrybiškumą ir matematinį mąstymą. Tauras tikino, kad jo svajonių mokykloje būtų dėstomi gyvenimiški dalykai – kaip uždirbti pinigų ir tapti turtingu, kaip pasistatyti namą, kaip turėti sėkmingą verslą. Žanos svajonių mokykloje nebūtų mokytojų, o vaikai mokytų vaikus. Jos mokykloje vaikai siektų išmokti daug įvairių kalbų. Melita sukūrė mokyklinių uniformų dizainą. Jos manymu, vaikai jaustųsi patogiai ir tai jiems padėtų geriau mokytis. Martynas sudarė pamokų tvarkaraštį ir mokyklos taisykles. Jis buvo įsitikinęs, kad jo mokyklą baigę vaikai būtų tikrai protingesni. Sofija norėtų neįprastų uniformų, kurios skatintų moksleivių vaizduotę ir kūrybiškumą. Vaikai, baigę Sofijos mokyklą, geriau mokėtų kalbas, daugiau sportuotų ir būtų puikūs matematikai. Eriko svajonių mokykla būtų „Fortnite“ žaidimo imitacija ir moksleiviai mokytųsi žaisdami žaidimus.

Visų trečiokų nuomone, mokyklos mokytojai turėtų būti linksmi, svarbiausia, kad mylėtų vaikus, mokėtų su jais bendrauti. Mokyklos direktorius turi būti visuomet pasitempęs ir griežtas.

Kiekvienam vaikui mokykloje turėtų būti sukurta tokia aplinka, kurioje jie galėtų natūraliai vystytis ir atskleisti savo talentus. 

Moksleiviai buvo įsitikinę, kad jų svajonių mokyklų idėjos ateityje taps realybe.

 

‹ Grįžti i tinklaraštį