Keisti dizainą

Mokinių konferencijos

  • STEBIU. TYRINĖJU. PAŽĮSTU (žiemos)
  • PASAULIS APLINK MUS (vasaros)

 

Mokslinė praktinė konferencija „Pasaulis aplink mus“ 

2019-06-13 

Lietuvių kalba ir literatūra 

„Lietuvių literatūros namelis“, E. Komža ir M. Šatas 6 kl. (vadovė J. Rimkuvienė); 

„Daugiareikšmiai žodžiai“, N. Mažūnavičius   5 kl. (vadovė R. Aukštuolė); 

„Perskaitytos knygos pristatymas“, E. Mininger 5 kl. ir V. Pažemeckas 5 kl. (vadovė R. Aukštuolė); 

„Lietuvos vietos, kurias būtina aplankyti Lietuvos piliečiams“, A. Motiejauskas 7 kl. (vadovė R. Aukštuolė); 

„Po gimtąją valstiją Nebraską“, C.J. Harder 7 kl. (vadovė R.Aukštuolė); 

Anglų kalba 

„My invention“, B. Juodis 7 kl. (vadovė D. Vaitkienė); 

„A wild animal research project; White Lions“, V. Juodytė ir R. Harder 5 kl. (vadovė K. Saltonaitė);  

„ A wild animal research project; Pandas“, E. Dagytė ir A. Skaisgirytė 5 kl. (vadovė K. Saltonaitė);  

„A wild animal research project; Sloths“, A. Bastys ir V. Pažemeckas 5 kl. (vadovė K. Saltonaitė);  

„A famous person: Bill Russell“, K. Lapinskas 5 kl. (vadovė K. Saltonaitė);  

„A famous person: Queen“, E. Mininger 5 kl. (vadovė K. Saltonaitė); 

„Research project „Video games“1“, E. Komža ir M. Makūnas 6 kl. (vadovė K.Poderytė); 

„Research project „Video games“2“, M. Pikelis ir M. Šatas 6 kl. (vadovė K.Poderytė); 

Tikslieji ir gamtos mokslai 

Matematika 

„Mūsų mokyklos teritorijoje augantys medžiai“, M. Makūnas ir M. Pikelis 6 kl. (vadovė R. Valentienė); 

Biologija 

„Mano pojūtis – skonis“, A. Motiejauskas 7 kl. (vadovė G. Šmitienė); 

„Klausos tyrimas“, C. J. Harder 7 kl. (vadovė G. Šmitienė); 

„Gegužraibė orchidėja“, E. Norkevičiūtė 8 kl. (vadovė G. Šmitienė); 

„Didysis Pludrius“, M. Gedrimaitė 8 kl. (vadovė G. Šmitienė); 

„Balinis vėžlys“, M. Gedrimas 8 kl. (vadovė G. Šmitienė); 

Socialiniai mokslai 

Istorija 

„LDK dvarai ir jų kultūra“, M. Gedrimas 8 kl. (vadovė R. Zubavičienė); 

„Branduolinis karas Japonijoje“, I. Stonytė ir D. Kolesnikova 6 kl. (vadovė R.Zubavičienė); 

„Senovės Egipto religinės šventyklos“, C.J. Harder 7 kl. (vadovė R.Zubavičienė); 

Geografija (integruota su IT)  

„Australija. Kitoks gyvenimas“, S. Almonaitis 7 kl. (vadovė D. Benetienė); 

„2019 - Žemaitijos metai. Žemaitijos gamta“, M. Šiškevičiūtė 8 kl. (vadovė R.Valentienė); 

„Lietuvos gyvenviečių vietovardžių gamtinė kilmė“, D. Slušnys 6 kl. (vadovės R.Valentienė ir D.Benetienė); 

„Mano gimtinė - Amerika“, C.J. Harder 7 kl. (vadovė D.Benetienė); 

„Lankytinos Skuodo rajono vietos“, N. Mažūnavičius 5 kl. (vadovė R.Valentienė)